Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben leáll a dugó, az...

Menet közben leáll a dugó, az endurómban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a 70cm3-s endurómban menet közben megáll a dugó (valószínűleg), bár nem vagyok benne biztos.Mostanában egyre gyakrabban fordul elő, és nem igazán tudok vele mit kezdeni. A Hátsó kerék egyből megáll, és kígyózik utána a hátulja... Aztán leáll, életveszélyes az egész. Nagyon tanácstalan vagyok.

Aki hozzá tud szólni, legyen szíves tegye meg.

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 18. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy nincs elegendő kenés. lökj még olajat a benyába. persze lehet, hogy valami hulladék olajat kevertek a benzinhez, azt is 1/70 es arányban. Járj 1/30-al, az nem ragadhat meg.

persze ezek a beállások amúgy marhára hazavágják az egyész movit hengerestől, csapágyastól, láncostól...

elég szorosra sikerült az illesztés, ami nem baj, csak olajozni kellene rendesen. állt már nekem is meg a moci, rémálom volt.

ja, és jó-e a hűtés, nem sáros a henger?

2015. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen Szerintem is kevés a kenésed.Kicsit füstöl a dús keveréktől, de ne zavarjon.A henger mindig tiszta legyen. Széles utat, hosszú gázt!
2015. ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1:35 az arány. Castrol 2t racing,fully synthetic. Nem hinném, hogy a minőségével van baj. Mit ajánlasz?:)
2015. ápr. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!