Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A niva tényleg annyira jó...

A niva tényleg annyira jó terepjáró?

Figyelt kérdés
Vettem egy telket, csak az a gond vele, hogy nagyon magasan van. Ignisem van, ami száraz időben kivisz, ha nagyon akarom, utánfutóval még nem mertem felmenni, de ha már kissé nedves a talaj, akkor gyalogolok félúttól. Viszont kellene egy jó autó, ami megbízható ilyen helyeken és utánfutóval is fel tudok menni, mert sokszor kell, hogy több dolgot vigyek. Szóval olyan helyre sáros időben, esetleg télen, ahova már egy ignis nem igazán megy fel, a niva fölhúz egy utánfutót? Az a gond, hogy nincs ismerősi körömben olyan akinek terepjárója volna, így nem tudom kipróbálni. Esetleg más terepjáró max 4-500 ezerig? Semmi másra nem használnám, csak erre.
2015. ápr. 19. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont neked való akkor a Niva. Ha az Ignis is felmegy száraz időben, akkor a Niva bármilyen időben, hóban röhögve felmegy. Igazából olyan mint egy traktor, de ez a jó benne: egyszerű, és mindenen átmegy. Ja és egy kisebb futóval simán megbirkózik.
2015. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az én utánfutóm, google-ben találtam, de az enyém is ilyesmi.

[link]


Ez még a kisebb kategória?

2015. ápr. 19. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt röhögve felhúzza a Níva! Tapasztalat!


1 jó tanács: Miután megvetted ALAPOSAN nézze át egy szerelő,ha nem talál hibát és nem töröd össze,akkor túl fog élni a gép.

2015. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Niva az valóban nagyon jó terepjáró, legalábbis amire neked kell arra tökéletesen jó.
2015. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Niva tökéletes választás erre a célra. Ilyesmi futó sem gond neki.
2015. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó terepgumival a niva kb bárhol elmegy
2015. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-500 ezerből más lehetőséged nem nagyon van. A Niva valóban nagyon jó terepképességekkel rendelkezik. A rövid tengelytáv, a kellő hasmagasság, az állandó 4x4 hajtás, felező, difizár, mind, mind igazi terepjáróvá teszik. Arra azonban fel kell készülni, hogy az Orosz technika nem túl erős és tartós. Sűrűn kopnak, törnek az alkatrészek és ha nem tudod magadnak megjavítani, akkor a szerelő sokba kerülhet. Hiába olcsó az alkatrész hozzá, a munkadíj manapság eléggé borsos szokott lenni.
2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!