Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné ezt megvenni? Nagyon...

Megérné ezt megvenni? Nagyon tetszenek ezeknek az octaviáknak a segge, na meg 2. 0 tdi,170 Le

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 19. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a benzines.
2015. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, inkább a benzines. De ez amúgy gyanúsan olcsó. Bár a belsejét elvézve lehet benne kb. 1 millió km.
2015. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bevallottan 300E km. Tehát számolj egy esetleges turbó-, PD elem, kettős tömegű lendkerék, féktárcsa, fékbetét cserével. Ami nem esetleges az egy vezérműszíj, olaj(ok) fékfolyadék, hűtőfolyadék. Így már nem lesz olyan olcsó.
2015. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Még csak 16 vagyok, júniusban leszek 17, ezért gondolkodom ilyeneken. Vagy Honda, vagy VW, vagy Skoda,esetleg Saab,vagy Volvo.
2015. ápr. 19. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Saab mellé szerezz egy jó szerelőt, egy benzinkutat és valakit, aki szponzorálja a szervizt. Tapasztalat.
2015. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja értem :D
2015. ápr. 19. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A Volvo szuper márka, de az mellé is kell egy benzinkutat vásárolni. A Saabot meg azért sem ajánlom, mert már becsődölt a gyár, így az alkatrészek terén már nem megbízható. Egyébként jó minőségű autók a svédek, csak valamiért sokat fogyasztanak. A Skoda a legjobb ár/értek arányú márka Európában, szerintem. De ne olyat vegyél, aminek többe kerül papírok és szerviz, mint maga az autó (nem a linkelt autóra gondolok, hanem úgy általában. Én Skoda 100-ast szeretnék venni a retromániám miatt. Egyre drágább autók lesznek, én is 16 vagyok, és minél hamarabb kell nekem egy 100-as, mert mem fogom tudni 10 év múlva megvenni, amikor már milliókért kelnek el (lásd 1000MB ma).
2015. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zárójelet nem zártam be az "általában" után.
2015. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és azt a 100as skodát szted ki a fene fogja megvenni 10 év múlva több százezerért? a 30 évvel ezelőtt népszerű autókat ma xaré' -hugyé vágják hozzád. igaz a 90ó%-uk már meg is érett a bontásra.


kérdezőnek.

képek alapján szinte lehetetlen bármit is mondani az autóról. el kell menni és megnézni. csak akkor leszel okosabb. de majd csak azután, ha meglesz a jogsid.

2015. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 100-as már ma sem azoknak való, akik használatra vesznek autót. Inkább, akiknek számít, hogy egy régi autója lesz. Egy 40-es években készült autót sem vesz már olyan ember, aki pesti használatra szánja. Azok veszik, akik majd szépen eljárnak találkozókra, stb. Szerelemből vesznek ilyen autót, nem "autó kell" alapon. Ez mellett lehet még egy autód, amit használsz nap, mint nap.
2015. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!