Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik az automata...

Hogy működik az automata klíma a Golf 4-esben?

Figyelt kérdés

Gondolom másik autókban is hasonlóan működhet, de nekem ilyen van, ezt szeretném tudni.


Szóval tudom állítani a fújás erősségét le-fel, meg hogy hány fok legyen bent. 18 és 29 között tudom állítani. 18 alatt azt írja ki a kijelző, hogy LO, 29 felett meg, hogy HI. Mit jelent ez az LO és a HI?


Meg be lehet-e úgy állítani, hogy ne hőfok szerint fújjon, hanem csak úgy simába, mint egy manuális klímásnál?


2015. ápr. 19. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

lo = lowest

hi = highest

2015. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LO maximális hűtés

HI maximális fűtés


Ilyenkor nem áll meg 18 alatt és 29 fölött hanem olyan hideget és meleget csinál bent amennyit fizikailag tud.

Ha csak simába akarsz fújatni akkor benyomod az ECON-t és letekered LO-ra. Ilyenkor nem megy a kompresszor és a kinti levegőt hozza be fűtés nélkül.

2015. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. De akkor végülis magyarul az ECON, meg az LO-ra letekerés kb annyit tesz, mintha az ablakot tekerném le. Ugye?
2015. ápr. 19. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nem fűt és nem is hűt. Amennyi kint van azt fújja csak be.

Ahogy a manuálisnál is a kékre szoktad tekerni, meg a klíma gombot kinyomni.

2015. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!