Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samara alkatrész helyette...

Wartew kérdése:

Lada Samara alkatrész helyettesítés?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy 1.3-as samarám, régebben volt már egy 1.5-ös is ezért biztosan tudom hogy bizonyos dolgokat lehet más autó tartozékaival, alkatrészeivel helyettesíteni, de nemtudom milyen autókéval. Amit szeretnék cserélni más típusra az a kormánykerék, valamint az első ülések, melyek dönthetőek mivel 3 ajtós az autó. Várom válaszotokat, kérem csak az írjon aki biztosat ír, tippet inkább ne mert potyára meg fogom venni. Köszi

2015. ápr. 21. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

" kérem csak az írjon aki biztosat ír, tippet inkább ne mert potyára meg fogom venni."


és ha azt mondom ugorj a kútba,beleugrasz?!?!?!

2015. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó hogy mindig van ilyen vicces ember,bár nem értem hogy ez hogy jön ide, ugyanis itt kizárólag vásárlásról volt szó... szövegértés? na mindegy
2015. ápr. 22. 05:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülést azt szerintem elég nehéz lesz találni, mivel szinte minden autónak más a sínje. Viszont ha tudsz készíteni otthon egy "adaptert" hozzá, akkor bármilyent igazából.
2015. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samara ülés = Opel Astra GSI

Ablaktekerő = VW Golf

Kormány = Vaz 2110,2111,2112,2114,2115


Motor 2110 16V

2015. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak ilyet szerettem volna látni nem a sok mellébeszédet. köszi ment a zöld kéz!!!
2015. máj. 2. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!