Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karcolást hogyan lehet eltünte...

Karcolást hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
A hétvégén figyelmetlen voltam, és nekitolattam egy bokor kiálló ágának. Autóm csomagtérajtaján pár centis karcolás nyomán kilátszik a fehér alapozó festék. Mivel tudnám eltüntetni?

2015. ápr. 22. 12:01
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ha ennyire mély, akkor fényezéssel.

Ha drágának találod, akkor vehetsz javítófestéket a gyári színkód alapján (szakszervíznél érdeklődj) vagy veszel olyan színű waxot és átcsapatod vele a kocsit. A halfordsban adtak hozzá rúzs szerű karcfeltöltőt, bekentem mind, majd a wax. Természetesen van eltérés, de a sötétzöldben nem fehér csíkok vannak, hanem kicsit sötétebb zöld. Csak közelről látszik

2015. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! van fogalmad róla, hogy Németországban hol szerezhetek be ilyen (kék) karcfeltöltőt?
2015. ápr. 22. 12:50
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
Nagy autós áruházaknál érdemes próbálkozni, ott nem tudom milyen üzlezek vannak. Magyaországon a Norauto volt, Angliában a Halfords. Ezeknek kellene megkeresni a német megfelelőjét.
2015. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:
A WD40 is jó ha autókereskedésed van és csak addig akarod eltüntetni míg elviszik a kocsit. Próbáltam, hosszútávon eemmit sem ér
2015. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!