Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől dadog/remeg az autó?

Mitől dadog/remeg az autó?

Figyelt kérdés

Adott egy 1998-as Audi A6 4B (quattro), automataváltós autó. Alacsony fordulatnál beremeg az autó. Mondjuk 4-esben olyan 1400 körül. Magas fordulaton nem csinálja. Csak is gázadásra, de csak akkor ha picit lépek a gázra vagy rajta tartom a lábam. Ha ugyan ebben a szituációban jobban rálépek a gázra, de a váltó marad ugyan abban a fokozatban, akkor abbahagyja. És valamikor csak úgy simán is abbahagyja. Tanácstalan vagyok.

A következő dolgok lettek kicserélve:

Légtömegmérő, katalizátor, összes (3) lambdaszonda, mind a 6 gyertya. Ha számít, akkor váltó olaj és olajszűrő csere. Az autóban friss motorolaj. Hibakódolvasó csak a termosztátomat írja hibának (amit még majd cserélek), de semmi mást.

Ötletek?



2015. ápr. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Check engine lámpa nem ég?
2015. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csakis a gyújtás körül kellene keresgetni..elég babra meló, mert valamiért fordulatfüggő..


szerintem.

2015. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lámpa nem ég. Gyújtás? Merre/hogyan kezdjem?
2015. ápr. 25. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Audi nem az a kategória, amit a pajtában bütykölünk.
2015. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Télleg ne menj neki otthon, mert még jobban elcseszed. Az is egy információ ha nem ég a check engine lámpa, mert akkor valami olyasmivel van gond amit nem monitoroz a motorvezérlés. Egyébként én tippelnék még a fojtószelep elkoszolódására, ez a hiba tipikusan akkor mutatkozik meg, ha éppen csak nyit a szelep, akkor okoz bizonytalanságot a motorvezérlési paraméterekben. Ezen kívül még át kéne nézni az összes olyan gumi- és műanyag csövet amin levegő közlekedik hogy nincs e kirepedve, nem laza e a bilincse.
2015. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ristas válasza:
Hali ha tudtok kerlek nekem is segítsetek nekem is ugyan ez lenne a problemam nekem is dadog es rángat de csak 1300-1600-as fordulatnal es szinten kivan cserelve minden plusz meg egy olyan dolog lenne hogy csak a jobb oldali kipufogómon jon ki aminek ki kell jönnie a bal oldalon semmi mi lehet ez koszi szepen a válaszokat
2016. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült megoldást találni a remegésre? Nekem is hasonló hibajelentés van.
2016. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!