Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Continental Conti Sport...

Continental Conti Sport Contact 2 vagy Dunlop Sport Maxx RT a jobb választás?

Figyelt kérdés
Kérem azok írjanak, akiknek tapasztalatuk van.

2015. ápr. 26. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az idén a Dunlop Bluresponse-ra esküszöm. Jó áron adják, és nekem nagyon bevált. A parkolóházak műgyanta burkolatán meg se nyikkan, és esőben is szépen teljesített.
2015. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dunlop SP Sport van ha ez segít és nagyon-nagyon jó mindenütt. Esős, poros úton, sohasem csúsztam meg.
2015. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Mindegy milyen nevű a külső csak jó legyen Nekem pl: Mislein
2015. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Mundegy,hog a külső neve mi az enyém például fél terep fél országúti nagyon jól működik télen nyáron is.

Nem a drága mindig a jó nálunk a fél terep fél országúti 1600 a külső a belső az meg 1000 forint. Ja és nem mindig a Dunlop a jó van olyan jó a Mischlein is

2015. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-4:


Segítek, mert kétszerre se sikerült eltalálni: Michelin


A külső 1600 a belső meg 1000? Nem zavar, hogy a kérdésben nem igazán bicikliről van szó?

:D

2015. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!