Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki RMX 50, szerelők...

Suzuki RMX 50, szerelők segítségét kérném!?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki RMX 50 2t motorom, télen garázsban állt. Amikor el akarom indítani, akkor elég nehezen indul szivatóval, és amikor megy 1 percet szivatóval, akkor szivató nélkül ha húzom a gázt, akkor leáll. Ha menetem szivatóval 3-4 percet, utána már jó.Mi lehet a baj ? érdemes lenne elvinni szerelőhöz, hogy átnézze, meg a hibákat kijavítsa ? Kb. mennyibe kerülne ?

2015. ápr. 26. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok és helyette én szeretnék töled kérdezni.Mekkora a motor ülésmagassága mivel én 175cm vagyok és félek hogy nem fog leérni a lábam róla.Amugy egyértelmű, hogy szerelőhőz kéne vinni.Majd ő ott megdudja mondani, hogy kb mennyibe kerül.
2015. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Nekem nem tűnik olyan vészesnek. Néhány egyszerű dolgot otthon is ki tudnál próbálni. Szeretnél otthon szerelni? Van egy jó minőségű csavarhúzó és villáskulcs készleted?

Ha igen szívesen segítek, mit nézz át.

2015. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első : 173 vagyok, nekem pont jó. Neked is jó lesz.
2015. ápr. 27. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi akkor szerintem nézek valami jót és megveszem
2015. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugulás az uzemanyag rendszerben. Azért áll le ha odahúzod, mert a sok levegohoz nem tud elég kaját adni. Karbi pucolás, szurok ellenorzése majd megoldja.
2015. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!