Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cagiva mito evo 125 (2005)...

K3F1R kérdése:

Cagiva mito evo 125 (2005) vagy aprilia rs 125 (2004) a jobb? De ha tudtok más évjáratút akkor írjátok le Melyik jobb végsebességre gyorsulára szervizhátere törödésre

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szinte egyformák, amiben eltérnek az az utánfutás, villaszög, tengelytáv, sűritési arány, rugóút hátul.


Végsebessége mindkettőnek 175-180 km/h, gyorsulása is szintén megegyezik nagyjából, az Aprilia 11 000 körül eléri a max teljesítményt, a Cagiva 12000-nél éri el.


Szervízháttere mindkettőnek jó de nem olcsó, olasz révén mindkettő megköveteli a törődést és a minőségi dolgokat, de mennek is hiba nélkül ha megkapják.


Bármelyiket választod egyik sem jobb a másiktól, és egyikkel sem nyúlsz mellé. Az állapotát vizsgáld meg és amelyik jobb állapotban van, azt válaszd, vagy amelyik jobban tetszik, nekem az Aprilia jobban bejön, de mentem Cagiva-val is és nagyon jó motor, csak nekem nem jön be az alakja, de ez ízlés dolga.

2015. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!