Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm kemény műanyag külső...

Az autóm kemény műanyag külső elemeit lefújhatom hőálló fekete spray-vel? Csak ez van itthon.

Figyelt kérdés

Van itthon egy teli doboz, kipufogóvégre vettem, de elég volt rá a tartalom 10%-a.

Meleg hatására elkezdett fehéren füstölni, majd 5-8 perc után teljesen ráégett és abbahagyta a füstölést, azóta jó és nem kopik le.


Műanyagra fújhatom ugyan ezt?

Nem tudom sehogyan hevíteni ugya, mert olvadna vele a műanyag is, meg a hőt sem vezeti.


Lekopna hamar?

Vagy fújjam le nyugodtan?


Nem akarok venni megint 1500-2000 ért feketét amikor itt van a hőálló.


Golfom van, diák vagyok, így sok pénz nekem ez is. Az autó meg vasáron megy szinte.


2015. ápr. 28. 15:30
 1/1 lupara ***** válasza:
Autó külső műanyag elemeire oda való festéket kéne használni.Létezik ilyen,de mint irod,kiváltanád.Lökháritód alját tisztitsd meg.Tenyérnyi helyen fújd le,mint irtam alul.Várjál pár napot,ha jól takar és megáll,lefújhatod.Hosszútávon nem tudom,hogy fog viselkedni,műanyagok összetétele változó.Ezzel mindenképpen számolj.
2015. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!