Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pitbike a hatarban? (tobbi lent)

Pitbike a hatarban? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Hali. Van itt olyan aki hatarba motorozik enduroval,crossal,pitbikeal? Az lenne a kérdésem hogy mennyire kockázatos jogsi es ugye papír nélkül motorozni? Mire szamíthat az akit megállítanak? Vagy egyáltalán megálnátok Es ha nem alnatok meg lenne ra esely hogy megtalalnak egy falunbelul?

2015. ápr. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is közút, van része ami magánterület, oda meg a tulajdonos engedélye kell. A büntetés eltiltás a jogosítványtól plusz pénzbüntetés. Ha hamisítasz papírokat, akkor közokirat hamisítás. Tegyél le jogsit, vegyél egy endurot és nem lesz baj.
2015. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

régebben dirtbikeal motoroztam határban,gátokon,erdős helyeken.

addig volt vészes még oda eljutottam utána már kutyát nem érdekli hogy te ott motorozol a pusztán vagy a határúton.

2015. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerencse kérdése de földúton nem nagyon találkozni rendőrrel,de ha tiltott területen motorozol akkor van esély hogy rád hívják a rendőrt (40-50ekm motoroztam eddig terepen de eddig még nem igazoltattak bár nekem van jogsi és rendszámos motor)
2015. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!