Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Mi lehet a baja az...

Segítség! Mi lehet a baja az autónak?

Figyelt kérdés

Kia shuma 1999

Eleinte néha néha nem indult be,de meg igazitotam az akku sarut olyankor mindig beindult újra... De egy nap nem elvittem autó szerelöhőz azt mondta szerinte inni vigyem villamosagihoz,.Így hát el is vittem ő azt mondja nem tudja mi baja mert még nem érzékeli a kocsit a gép, de talán holnap többet tud mondani. Azt mondja nem immo. Valakinek volt ilyen probléma az autójával? És mi lehet?

Egyébként szinte semmi más panaszt nem erzekeltem..


2015. ápr. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a konkrét hibát így nem tudom megállapítani, de két mondatodon azért elgondolkodtam.....


Egyik: értem, hogy nem indul az autó, ha korrodált vagy laza az akkusaru. Na de ha egyszer fémtisztán a helyére szorítod, akkor pár hónapig nincs mit "igazítani" a sarun. És ezek ismeretében, az akkumulátor hiba kizárva.


Másik: a szerelő azt mondta,"még nem érzékeli a kocsit a gép, talán holnap...." Ez mi? Van olyan "gép" amelyik csak páros napokon érzékeli a hibát?

Szerintem keress egy másik szerelőt.

2015. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz a kocsikhoz, ezzel nincs baj, de a szerelőd se.. Keress egy másikat.
2015. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Megvarom a holnapot!ha nem mond semmit elviszem másikhoz.

Csak annyira félek hogy motor lesz..

2015. ápr. 29. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kábel mozgatásra működik a dolog akkor az kontakthiba lesz a környéken. Ha tudod mozgatni a sarut az már rég rossz, le kell venni, megcsiszolni és visszarakni, meghúzni rendesen. Valamint megnézni azt a kábelt is, hogy nincs.e kidörzsölődve pl
2015. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!