Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van, hogy egy régebbi...

Az miért van, hogy egy régebbi Alfában (166) szépen igényesen le van burkolva az akkumulátor, az újabb 159-esben pedig szabadon fityeg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ez ma már egy sz#ros Skodánál is elvárás lenne.


2015. ápr. 29. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lényegében egy műanyag burkolat hiányzik csak. Lehetett költségcsökkentési oka, vagy hogy hozzáférhető legyen minden azonnal, mindenféle burkolat nélkül, vagy egyéb műszaki oka lehet.
2015. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek azért,hogy ez a legnagyobb problémád,hogy miért nincs leburkolva az akksi......
2015. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy túl sokszor kell leszedni
2015. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ez ma már egy sz#ros Skodánál is elvárás lenne"

Azt' ugyan miért? Talán zavar az akku? Vagy burkolattal kevesebbet fogyaszt az autó? Nem értem én ezt a világot, b***meg. A motortérben felőlem minden lehet burkolatlan, erős a gyomrom, bírom én a szelepfedél látványát is. Csak ne szabaduljanak el az alkatrészek és ne zörögjenek. Úgysem nyitogatom éjjel-nappal, ha meg felnyitom és valamihez hozzá akarok férni, először úgyis lekapom a hiper-szuper fröccsöntött díszburkolatot. Értem én, hogy minőség meg minden, de a minőséget nem csak (pár év után zörgőssé váló) burkolatokkal, (ápolás híján repedező, elszínezedő) bőrkárpittal és (körmöktől, kulcstól, UV-tól lehámló) gumírozott műanyagokkal lehet elérni. Csak éppen a parasztnak ez kell, ezért ad a kelleténél többet az autóért, mer' minőség van.

2015. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én totál leszarom hogy nincs leburkolva, sőt még etszik is, mert így tudok villogni hogy 87 000 ft-os Optima spirálcellás akkumulátor van benne mert aki benéz a motorház alá, annak egyből szembetűnik. Ha ellene burkolva, senki sem látná. Amúgy meg amit bebasznak műanyaggal, télen hideg van, nem indul a kocsi, beakarod bikázni, nagy hidegben a műanyag rideggé válik hozzáérsz, és már törik is el, ellenben ha nincs a burkolat, csak rálököd a csipeszt, nem baszakodni a műanyaggal, nem törik el és nem lesz ocsmány látvány utánna, nem kell pattingatni, nem fog rezegni évek múlva, stb. szóval lehetne azt sorolni hogy mennyi hátránya van előnyök nélkül.
2015. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kimaradt hogy Alfa 159-em van
2015. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!