Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 150 és 500 ezer Ft között?

Figyelt kérdés
Nekem már csak annyi a lényeg, hogy ne legyen túl kicsi és azért városon kívül is menjen normálisan, ne erőlködjön ott sem...
2015. ápr. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon sokfélét. Benzinest javaslok. Konkrét példa lehet egy 100 lóerős "F" Astra.
2015. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyen széthullott ótómobilokat nem vennék komolyabb pénzekért mint f astra 1. gen swift golf II-III, mert egyrészt az alkatrész olcsó, másrészt eladni is nehezebb, ha nem találsz egy palimadarat, hogy drágább szar majd biztos üzemképesebb lesz. mind rohad, mind eszi az olajat, törött párszor és mindet telepen tartotta a nemdohányzó elsőtulajdonos orvos-mérnök házaspár.

veszel egy papíros szart meg egy donort fillérekért és simán kijössz 0-ra akár ha okosan csinálod (de akkor tényleg f astra kell)


[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket megnézed kirakod, hogy itt és most 500 gurigád van szerintem szájukat húzva odaadják mindet. (a fábiát pláne mert azt még autókáztatni kell kicsit)

Kis autók igen, nem létrát meg munkásbrigádot szállítani vannak ez igaz, de azért el lehet bennük férni. (a fábia még kombi is)

2015. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

600 ért erre még azt is mondanám hogy talán kéne is

2015. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2-es baromságokat ír.

Az olcsó autókat könnyű eladni és nagy is rájuk a kereslet. Egyik ismerősöm 400-500.000ft-os autókkal kereskedik és 1-2 héten belül eladja őket. Amikor meg veszi akkor igyekeznie kell, nehogy más érjen oda előbb.


Az is marhaság hogy a 600.000ft-os cliónál leteszel 500-at és már viheted is. Lehet hogy 20.000nél többet nem is enged. Elvileg 10%-ot lehet alkudni de nekem még 5%ot se sikerült mikor autót vettem. Azért nem vagyok akkora alkubajnok hogy nem veszem meg ha keveset engednek az árából még akkor se ha amúgy meg jó vétel.

2015. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem adja oda helyben kp-ra akkor van még sok autó... valaki majdcsak üzletel, nekem ebből nem lesznek lelki problémáim

mondjuk a clio pont nepperes oké, de magánkézből simán lyukat lehet beszélni az eladó hasába


azt meg megnézem, hogy az 500 ezres f astráért kapkodnak...

2015. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


G astra, 8 évvel idősebb mint amiket én mutattam és fele annyit futott :) M-es rendszám mint a nagykönyvben ki hiszi ezt el...

2015. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!