Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten merre szoktak...

Budapesten merre szoktak jarkalni a szuperkocsik? Ferrari lamborghini rolls royce stb?

Figyelt kérdés
Holnap megyeK pestre erte a nagy futamra,utánna szétnéznek a városba szuperkocsik után kutatva,merre nézzek el ahol nagy valószínűseggel összefutok velük?

2015. ápr. 30. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Lánc híd alagútja környékén, én múltkor mentem, és 10 másodpercen belül láttam egy rolls roycet egy bentleyt, és egy aston martint. De lehet hogy csak szerencsém volt. Budán elég nagy eséllyel láthatsz
2015. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lánchíd pesti oldalán, van a Sofitel Hotel , mellette meg egy másik hotel azt hiszem 'Four seasons' a neve , és az előtt láttam már többször Ferrarit , egyszer egy Rolls Royce-t , Maseratti GT , meg volt olyan,hogy egyszerre 3db Porsche 911 pakolt ott. Én nem pesti vagyok,de ha ott járok, mindig elnézek arra a környékre:)
2015. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Deák tér Meridien hotel, biztosan látsz itt valami szuperautót. Dunakorzó Hilton, a kaszinó körül szoktak parkolni. Gresham-palota, vagy Andrássy út.
2015. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Magyar jakobinusok tere... Orr szóródik szét az összes gazdag, akik jönnek le a hegyről. Ott melóztam tavaly nyáron. 1 óra alatt 4 Ferrari.... Mind legújabb. Fisker Karma, Aston Martin - ebből még a legújabb 4 ajtóst is láttam ott. Meg Porsche 911, Panamera, Benley, Lamborghini, Audi R8, Maserati, legújabb BMW-k, Audik, Mercik... Szinte mindennap láttam a legújabb Mercedes E63 AMG-t. De volt CL Mercedes, legújabb S63, minden. Legújabb Audik, BMW-k, Mercedes-ek voltak a leggyakoribbak. A8, S8, GL 63 AMG, M6 BMW...


Mondhatom marhajó látvány volt mikor szaros 66 ezres "fizetésért" gürcöltem én meg fos diákmelóban. De nem tudom mi a jó neked ilyen kocsik látványában.. Én inkább annak örülök ha nem látok ilyeneket. :( :(

2015. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:D egyszerű. kocsi b*zi vagyok és kész :D
2015. ápr. 30. 22:55
 6/15 anonim ***** válasza:

Na láttál valami érdekeset?

Szerintem a belvárosban vagy a Rózsadombon néha-néha lehet egy-egy ilyen autót látni, de 99,99%-ban ugyan azok az autók futnak ott is, mint bárhol az országban. Pl én is egy Opellan járom a várost.

2015. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen igen...fisker karma,ferrari california,3-4db 458 italia 2db 458 speciale,488 gtb,Honda NSX,2 db lamborghini murcielago,gallardo lp560-4,nissan gt-r,rengeteg porsche..911 (legujabbak)cayman,carrera stb stb...bentley.k,Mercedes sls amg,s63 amg,Mclaren Mp4-12 aston martin dbs, egy tuning mustang, camaro SS,maserati Granturismo,grancabrio mc,quatroporte,2 db tesla Model s,meg amik a nagyfutamon vtak...Ferrari 458, radical,camaro,mustang,Porschek..


Szal köszönöm szépen mindenkinek:)


Itt vannak amiket sikerült elkapnom...szerencsére nagyrésze sikerült kb 90-95% at



[link]



[link]

2015. máj. 3. 14:33
 8/15 SzűcsGergely99 válasza:
KEdves kocsi b*zi elvtárs! Meg kérdezhetem,hogy a parkolóba lévő autók pl mclaren ferrari... milyen parkolóba és ponotosan hol voltak? illetve az utcán parkoló autók is érdekelnének!kÖSZÖNÖM :OOO
2015. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
gresham palota parkolo sofitel hotel parkolo :D deák tér környéke lánc hid környéke :D
2015. máj. 24. 21:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer már láttam 4 ajtós Teslát is BP-en nagyon állat kocsi :-)
2015. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!