Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen t1 = audi r8?

Volkswagen t1 = audi r8?

Figyelt kérdés
Sziasztok. szerintetek egy volkswagen t1 en hülyén néznének ki audi r8 as kerekek? nembirom eldönteni.
2015. máj. 1. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hosszú hétvége van, utána meg érettségi szünet jön, még nem árt időben lefeküdni aludni.
2015. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na de uram. ez egy komoly kérdés volt
2015. máj. 1. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez legalább annyira volt komoly, mint a mai napom. :D A t1 egy kis furgon azzal tisztában vagy? Ha igen akkor feküdj alá és maradj ott... :D
2015. máj. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen tudom az egy hippie kocsi xd és komolyan kérdeztem bármennyire is tűnik hülyeségnek ez a kérdés :D
2015. máj. 2. 04:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem k***a jól mutatna, csak nem tudom hogy varázsolsz akkora felniket egy T1 alá :)
2015. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nem gond ismerőssel valahogy megoldjuk autó szerelőnek tanulunk csak feleslegesen nem akarjuk szét szedni a t1 et mert elég ritka :DD viszont holnap neki állunk meglátjuk mi lesz belőle
2015. máj. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!