Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bora 1.6 16V, mit érdemes...

Bora 1.6 16V, mit érdemes megnézni vásárlás előtt, mik a típushibák?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

ezeknél a tizenéves aztóknál már nincs ilyan hogy mit érdemes megnézni.....azt amit bármi másnál!az általános állapotot:

-rozsda

-motor/váltó/futómű/belső tér állapota

-folyadékszintek

-jön-megy rendesen

stb stb

2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs tipushibája, szokásos dolgokat kell nézni: szép egyenletesen járjon a motor, jól húzzon, ne nyiszorogjon, kattogjon semmi, ne legyenek extrém kopások belül, stb.
2015. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Típushibája nincs, azokat nézd meg, amiket fentebb mondtak, és az EGR szelepre kérdezz rá. Ha hibás, van aki simán kiköti belőle, és egy olyan cucc 50 ezerbe kerül.
2015. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A motorig el se jutottam!

A motorháztetőn kavicsfelverődés, de durván, hátsó ívnél durva horpadás, Alja nagyon rozsdás és a küszöböknél is megjelent a rozsda. Beltér durván kopott, első ülés szétkopva, szerintem 1-2 hónap és ki is szakad és ezért kértek volna 800-at! 290.000km-rel az órában!!!

2015. máj. 4. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Jesszus... Én pár hónapja 600-ért láttam egyet, sportfutóművel volt, le is volt ültetve kicsit, nagyon jól nézett ki, és tök jó állapotban volt. Azóta már valaki megvette, jól járt vele.
2015. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!