Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara 2001 gyári...

Citroen Xsara 2001 gyári fejegységhez hogyan lenne megoldható egy USB-s olvasó?

Figyelt kérdés

Van egy 2001-es Citroen Xsarám gyári fejegységgel, azt hogyan lehetne kivitelezni hogy pendrive-ról halgassam a zenét róla?

kicserélni másikra nem szeretném mert akkor nem müködne a multikormány funkció, amit a neten adnak CD tárat szimuláló USB-s dolognak az ára meg elég irreális... :S

Létezik erre valami olcsóbb megoldás?



2015. máj. 2. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül: www.densiontrade.hu


A legolcsóbb a szivargyújtós FM Transmitter, de az hitvány minőségű. Biztos van olyan autórádió, ami támogatja a multikormányt.

2015. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: Bocsi, fáradt vagyok. De a transmitter nem támogatja a kormányt, egy frekvenciát használ csak.


[link]

2015. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

FM transmittert már próbáltam... több félét is de mindegyik enyhén szólva kaki volt :)

Amúgy nem baj ha fejegységet kell cserélnem, csak működjön a multikormány meg mind a 6 gyári hangszóró :)

2015. máj. 2. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a totalcar.hu-s linket
2015. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem másik pioneer fejegységeket is az a kettőn kívül amin csak USB van, elméletileg azok is jók akkor nekem :)

Konkrétan ezt néztem:

[link]

2015. máj. 2. 23:13
 6/8 A kérdező kommentje:

De most ha én veszek egy fejegységet meg egy kormány adaptert majdnem ugyan ott vagyok vele mintha vennék simán egy CD tárat szimuláló kütyüt a gyári fejegységhez :)

Konkrétan erre gondolok:

[link]

2015. máj. 2. 23:25
 7/8 dirtboy ***** válasza:

Nálam nincs multi kormány így ebben nem vagyok jártas de tudtommal 10pluszos az összekötő kábel na meg ugye a fejegységnek is kezelni kell m.kormányt.

Szóval nem lesz olcsó de szerintem jobban megéri aftermarket fejre váltani.

2015. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nézd meg, nincs e aux bemenete a gyári fejegységnek. Sok gyári cuccnak van, cska nincs kivezetve.

Ha lenne, akkor egy sima mp3 lejátszó és csókolom

2015. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!