Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab 9-5 vélemények?

Saab 9-5 vélemények?

Figyelt kérdés
Hallottam és olvastam is sokat már róluk.Es sajnos nagyon vegyes dolgokat.2ooo évjárat körülire gondoltam,motor max 2.3 és mindenképp benzin!Motorok látom brutálisak bennük.Érdekelne megbízhatóság,kényelem,fogyasztás,motor erő,dinamizmus,helykinalat,egyszóval minden.
2015. máj. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik ex munkatársam nemrég beleugrott egy 9-5-be. Céges kocsi, végig szervizelve ment a rizsa, ismeri a tulajt és vett egy akkora foskupacot... :D


Komolyra fordítva, nincs kimondottan jó hírük, én nem erőltetném annyira a dolgot.

2015. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akkor a barátod egy rosszat fogott ki. Képzeld, bármiből kifoghatott volna rosszat ennyi idős autónál. Nem az autó,hanem a roh*dék nepper hibája aki ráerőltette.

Én jókat tudok róla mondani. Elektronika egy hulladék,azt mondjuk aláírom. Letilt, nem kapcsol be a klíma stb. Borzalom. De motorikusan nagyon jók,és erősek. Nekem egy 9-5 Griffinem van 3.0 V6 benzines. Hihetetlenül elég az az erő ami benne van. És iszonyat kényelmes beltér.

Presztizs,megfizethető áron. Nézesd meg ha veszel

2015. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!