Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines motorkerékpárra...

Benzines motorkerékpárra kellene valamiféle lopásgátló dolog ami megakadályozná hogy elvigyék azt. Valamiféle lopásgátlóféle esetleg?

Figyelt kérdés
A nap 14 órájában távol vagyok ezért gyakorlatilag ez idő alatt teljesen védtelen. Nincs valami olyan megvehető ketyere vagy kütyü tudom is én ami az autókban is szokott lenni? Ami alapján mondjuk ha ellopnák akkor a rendőrség betudná azonosítani a motor pontos helyét. Előre köszönöm a válaszokat! ^^
2015. máj. 4. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
ilyen cucc csak dízel motorkerékpárra van!!!!
2015. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 joco5582 ***** válasza:

Én a sajátom gyújtás kapcsolóját átkötöttem egy másik kapcsolóra. Csak én tudom hogy így van, így lehet ki tudja iktatni a slusszkulcsot de sokat nem ér vele. Aki ismeri a típust, az alap dolgokat 2 mp alatt lekötik amúgy is.

Plusz venni kell a motor értékében arányos lakatot - lakatokat. Pl. legyen tárcsafékzár, első hátsó kerék tereptárgyhoz lakatolva, plusz ne rakd eldugott helyre.

Legyen jól látható forgalmas részen. Tudom, hogy manapság senki se szól, de kényelmetlenebb és lassabb leépíteni a zárakat, ha sok ember figyeli, netalán egy rendőr meg is szólítja (sajnos erre azért nem vennék mérget :().


Remélem segítettem

2015. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az elsővel ellentétben 10-szer többet mondtál. köszönöm :)
2015. máj. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!