Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem veszi a Simson a 3....

Miért nem veszi a Simson a 3. sebességet?

Figyelt kérdés
Van egy Simson S51-esem ami a 3. sebességet nehézkesen veszi, ha állítgatom a csavarral akkor sem lesz jobb. Úgy néz ki hogy 1-esből mikor felváltok 2-esbe akkor még jó aztán kettes után semmi, a váltókar megütközik. Csak akkor veszi be a 3-ast ha a kart lefelé meglököm lábbal és utána nyomom fel. Szétszedtem, a villán látszik hogy a 2-est sem rendesen veszi mert a kakas alsó pecke akad be a dobba és onnan nem tud feljebb mozdulni. Ha lejjebb nyomom a kart akkor akad be rendesen és onnan már tudom kapcsolni a 3. sebességet. Lehet hogy a rugó fáradt el a léptetővillán? Vagy mi lehet a gond? Mikor megvettem azt mondták hogy kicserélték a léptetővillát és azóta nem jó.

2015. máj. 5. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyok a kotyogások, rendes zsírozással ideiglenesen megoldódhat.
2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg a húzóéket cseréld ki.
2015. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Palotaigerg válasza:
Esetleg megoldodott a probléma? Nekem is ugyanez a gondom!
2017. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!