Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi A8...

Mi a véleményetek az Audi A8 2008 4.2 TDI ről?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Qrva dárga fenntartani.

Aki meg ilyet vesz annak legyen pénze erre-arra ha néha tönkremegy valami.

2015. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
Nagyo jó autó.Csak ne legyen baja mert akkor gàz van.A pénztàrcàdban persze.
2015. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy egy ilyen komoly presztízsautóhoz nagyon nem illik egy dízel.
2015. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
nehéz dög. Annyira bírom ezt a "háromnyócas" emg "négykettes" motor van benne , csakelfelejtik,hogy annak a motornak jóformán egy harckocsit kell mozgatnia. Amúgy meg mi a véleményem? Én nem sajnálom senkitől,ha ilyet vesz, csak hülyének nézem,hogy ennyi pénzből már nem normális autót vesz.
2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Mi a véleményem?Egy drága luxus autó,még drágább fenntartási költséggel!De akinek telik majomra,annak teljen banánra is!
2015. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
31%

Ezt a hülye mentalitást, már miért ne illene egy A8-ashoz a dízel motor?


Úristen a kőkorszakban vagyunk?


Attól, hogy valakinek új korában van pénze egy 20-on 30 milliós autóra nem azt jelenti, hogy utána dobálni akarja ki a pénzt az ablakon....


Pont, hogy akinek sok pénze van, kétszer megnézi, hogy mire és mit ad ki, persze a panelproli két kézzel szórja az utolsó forintját is, mert miért ne...


Nem akarom nagyon magyarázni, de szomorú, hogy egyesek még ott tartanok agyban, hogy a dízel a traktorokba való.

2015. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Pont hogy ilyen autóba való a dizel, mivel ez nagy autó, és utazó autó, abba meg dizel kell.

Én csak ajánlani tudom, gyönyörű a hangja is.

2015. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

"Pont, hogy akinek sok pénze van, kétszer megnézi, hogy mire és mit ad ki"


Ja,akkor a kőgazdakok nyilván azért veszik meg újonnan az ilyen több tizenmilliós autókat,hogy miután kigurult vele a nagykapun már rögtön kevesebbet ér 2-3 millával,6-7 éves korára elveszíti eredeti értékének minimum a felét,10-12 évesen meg jó ha az eredeti ár 15-20%-át megadják érte..........ez nyilván nem pénz szórás........

2015. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Véleményt kért, és én leírtam a sajátomat.Az A8 egy gyönyörű utazólimuzin, és szeretem is a dízeleket, de egy legalább hathengeres benzines sokkal elegánsabb.Számomra ez olyan, hogy van, aki elmegy pl. egy tárgyalásra kék ingben, de azért oda mégis inkább egy fehér illik.Most ne akadj fenn a tárgyalásos példán, hirtelen csak ez jutott eszembe, és mint mondtam, csak a véleményemet írtam le.De én ezen az oldalon már azt is értékelem, ha valaki nem pontoz le egy hasznos, de neki nem tetsző választ :D
2015. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, most látom, lepontoztál, szomorodj meg :D itt van, pontozd le ezt is paraszt. :D
2015. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!