Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem belinkelni...

Tudnátok nekem belinkelni szép álló képeket Dodge Charger R/T 1969! -es évjáratú autóról?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy 1969-es legyen, mert nem nagyon találtam az interneten, szóval akinek vannak szép, nem bárhol előforduló képei és engedi, hogy felhasználjam, az linkelje be légyszi! Páromnak akarom rárakatni telefon tokra. :)
2015. máj. 10. 11:24
 1/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Google-t próbáltad?


[link]

2015. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam.. -.-

Csak mivel nem vagyok egy nagy kocsi szakértő, nehezen tudom kiválogatni, hogy melyik a 69-es...Nincs mindhez oda írva és ha beírom, hogy 69', kidob más évjáratot is. És ezek nem ritka képek.

De azért köszönöm a hozzászólásod.

2015. máj. 10. 12:14
 3/3 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nézd, én sem értek az amerikai izomautókhoz, de ha rákeresel egy konkrét típusra évjárat szerint, akkor logika alapján ki lehet sakkozni, hogy ha 50 képből 35 kép ugyan olyan jellegű autót hoz ki, akkor sanszos, hogy az bizony az amit te keresel.
2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!