Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 118d (2005) vagy Honda...

Bmw 118d (2005) vagy Honda civic 1.4 (2007)? többi lent.

Figyelt kérdés

Honda talán praktikusabb lenne , tetszik is meg minden de az 1.4es motor nagyon gyengének tünik emelett 83 ló ami szintén gyengusz.


Bmw dizel 2ezres motorral jól is eszik, talán ha valami elromlik akkor kell nagyobb kiadást rákölteni. 123ló


ausztriában élek , itt a kötelező biztositás /hó a teljesitmánytől függ ezért ne irjátok légszi az 1.8as hondát már 140 ló és az már sok.


Ki mit gondol? Hozzáértpk véleményét szivesen olvasnám, köszönöm!



2015. máj. 11. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

azt gondolom,hogy ennek a kérdésnek semm értelme!egy kis köbcentis szívó benzinest ami elöl kapar hasonlítani egy turbódízelhez ami hátul hajt...........

Amúgy meg nem tudom,hogy lehet valaki ennyire fillérbaszó,hogy ausztriában élsz,de a 140 lovas 1.8 -asra már sok lenne a biztosítás........kb 10 euróval lenne több havonta mint a 118d-é.......

2015. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha fillérbaszó vagyok akkor az legyen már az én dolgom. Neked ebben nem kell se logikát keresned se magyarázatot várni, ez az én döntésem és kész. Inkább irj az autókról , köszi!
2015. máj. 11. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se lesz egy sebességi bajnok. Ha kis fogasztás kell és dízel, akkor nézz VW-t, vagy Skodát.
2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen vw tényleg praktikus lenne különösen a 1.9tdi golf rengeteg van belölle.De ez olyan snassz nekem, ugy hogy mindenképp a két autó közül szeretnék választani.


egy kis összelhasonlitást szivesen olvasnék elönyökről illetve hátrnyokról.Miben jobb a bmw illetve miben másabb(Rosszabb) ? és ugyanez forditva.

2015. máj. 12. 15:15
 5/6 anonim válasza:

:) látom a kérdésedre csak tipikus "bmw"-s válaszokat kaptál. Szóval, ha magyar mentalitást nézed,minden mindegy csak BMW legyen, ha cs 2000-ért tankolsz bele,de legalább addig amíg ki nem fogy belőle, menőzhetsz és letolhatod a normális ésszel rendelkezőket...nekem a fenti 2 válaszból ez a kép rajzolódik ki.

Szóval a lényeg, az elmúlt 6.5 évben volt alkalmam megfigyelni melyik autó milyen értékekkel rendelkezik. Ha ez segít, a legtöbb lerobbant és mindenféle elektronikai hibás autó a BMW.Ráadásul az újabb modellek,leginkább az 5-ös,amiket 2003-tól gyártanak.

Fényévekkel jobb a Civic, ésszerű döntésnél én biztos,hogy azt választanám.

2015. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az 1.4 es motor nem túl kicsi? 2 miskát kiadni érte aztán 200e kmnél annyi neki, nem örülnék.
2015. máj. 25. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!