Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik egy motor jogosítv...

Hogy zajlik egy motor jogosítvány szerzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Meg van a B kategóriás jogosítványom, de szeretném letenni motorra is, de nem tiszta ez a dolog.

125ccm-es motor lenne a kiszemelt amit vezetnék. Milyen vizsgát kell tegyek ehez, milyen lehetőségek vannak, mert hallottam már sokmindent. mennyi idő letenni ezta vizsgát, úgy ha nem vezettem még motort? Mennyibe kerülne maximálisan? Köszi!



2015. máj. 14. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helo. Kb 30 ezer körül van, ha átmész elsőre. De esélytelen ha nincs gyakorlatot motorbol és így kb annyi lenne mintha letennéd nagymotorbol.
2015. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagymotorra drágább ha jól tudom, és nekem maximum 125-ösre lenne szükségem egyenlőre.:)
2015. máj. 15. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:

No hát egy csónakban evezünk, én is sok mindent hallottam, most végre sikerült bekérdeznem az autóssuliba ahol a B-t szereztem.

Kell 3 óra elméleti, ebből vizsga, 1 óra rutin és 1 óra forgalmi amiből csak forgalmi vizsga van. 29800-at számoltam, viszont mondták, hogy nem árt 3-4 órát venni vezetésből, hogy a rutint megtanuld, mert 1 óra nem igazán kevés. Inkább veszek még 4 órát, mert ugyanannyiba kerül mint egy új vizsga... Nem szeretném elrontani a szériámat, szeretnék itt is mindent elsőre :P

2015. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi szépen:D És te motoroztál már valamilyen szinten ezelött? Mert én még nem ültem motoron.
2015. máj. 15. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem a topicot, bocsi :D 1 hónapot motoroztam összesen robogón, sajnos nem votl jó vétel és visszavittük... Én úgy vagyok vele, nem tartom magam hülye gyereknek és nem meghalni akarok motoron, hanem élvezni :D De most úgy alakult, mégse csinálom meg az A1-et, mert úgy néz ki kint sikerül melót találni, így meg nem lenne sok értelme. Inkább jövőre A2. :)
2015. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!