Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állítólag én úgy tudom hogy...

Benczebalazs kérdése:

Állítólag én úgy tudom hogy simsonra ha 70/4-es hengert akarok rakni akkor mindenképpen maratni kell a blokkot Deén találtam egy szettet amit rá lehet rakni blokk marás nélkül. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez már kell módosítani a kipufugót? Mert nekem ilyen van, igy vettem nagyon régen: [link] De ahogy látom az enyémen nem vásárolt van hanem barkács. GYári s51 endurom van 73 km/h végsebesség így,de tuningolni akarom mert nekem kicsit gyenge. Légyszi segítsetek!!!!



#sismson-tuning
2015. máj. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Na az a szett engemn is érdekelne,inkább azt linkeld be..

Ugyanis a 70-es henger perselye már nem fér el a blokkban marás nélkül..

2015. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015. máj. 17. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

-kezdjük ott, hogy gagyirezót nem teszünk a mocira (kipu amit linkeltél)

-aztán hiába írják, hogy ,,Felszerelése átalakítást NEM igényel,, az csak szerintem a hengerre vonatkozik, de a blokkot úgy is marni kell

-ám vannak olyan 70-es szettek ahol tényleg nem kell marni, mivel a persely alja le van vágva, de így nincs ami támassza a dugót az alsó holtpontban, de elméletben így is lehet használni, hallottam már ilyenről, de hogy mennyire tartós azt nem tudom

2015. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még annyi, hogy tegyél fel a ,,barkácsolt,, kipudról képet, nem a véletlenül tervezett rezó van rajta, mivel a 73km/h egy kicsit soknak tűnik gyári mocihoz

amúgy meg ha tényleg ilyen jól megy, ne nyúlj hozzá, mivel ha elcseszed többet fogsz vele szívni, mint motorozni!

2015. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!