Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időt vesz igénybe egy...

JoeBull kérdése:

Mennyi időt vesz igénybe egy tapasztalt autószerelőnek kicserélni, első lengéscsillapítókat, első féktárcsákat, betéttel együtt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 12:21
 1/10 vfrtom ***** válasza:
19%
1 nap, ha minden klappol.
2015. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 óra alatt megvan ha csak ezzel foglalkozik és minden kéznél van. De nyilván reggel viszed, délután hozod
2015. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-3 óra !!!!!
2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi a gondod mennyi órát számoltak fel?
2015. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs gondom,csak szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mennyi munkadíjra számítsak!
2015. máj. 17. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne így számolj, pontosabban ne csak ezzel számolj. Ha pl. a szerelő azt mondja, volt 1 lenyalt menetű csavar a gátlótoronynál, és talált egy kis szivárgást az egyik fékmunkahenger karmantyújánál, akkor nem fogod azt mondani, hogy nem érdekes. Na, ha egyikre is és másikra is fölszámolt 2-2 rezsiórát, az egyből 4X 6000Ft. (és ez még nem is egy extra ár) új csavar behegesztve, új karmantyú betéve és már közel 30 ezer Forinttal arrébb vagy. Hmmmm. :(
2015. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemrég volt újra fékcsövezve, a fékmunkahengerek rendben vannak, meg a hátsó fékek is, csak azt mondta, hogy nemsokára fékbetét csere, meg lehet, hogy féktárcsa felszabályozás, de én inkább újat veszek abból is, csak közben elkezdet szivárogni az olaj a bal első lengéscsillapítómból, úgyhogy azok is cserések lettek!
2015. máj. 19. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Megér egy misét az a szerelő, aki rendbe teszi a fékmunkahengereket és a csöveket, de elengedi az autót, azzal, hogy hamarosan betétcserés lesz, és még a tárcsát is szabályozni és/vagy cserélni kell. Vannak munkák, amik nem olyanok, mint a részletfizetés, hanem "tól-ig" egyben kell elvégezni.
2015. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fékcsövezés azért volt, mert elszállt a bal hátsó fékcsövem, a fékmunkahengerekhez nem nyúlt ,mert azt mondta azok teljesen rendben vannak, az első fékekre meg én kérdeztem rá, hogy mi a helyzet, mert nemsokára műszakis az autó, amúgy fognak rendesen meg minden, nics semmi hibajelenség, csak a fékbetétjeim a gyári 10 helyett már csak 5 mm-esek, és arra mondta, hogy lassan illene cserélni, a féktárcsa felszabályozásnak meg nem vagyok a híve, inkább újat veszek, mert amennyiért felszabályoznák, annyiért újat veszek, mert egyik ismerősömnek 48% -os kedvezménye van a Bárdiautónál+4 éve van nálam az autó, eddig két műszakin vagyok túl, simán átment, csak nemtom mennyi van a tárcsákban, én a 4 év alatt 50000 km-t raktam a kocsiba.
2015. máj. 20. 19:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Kész lett a kocsi, 2 órás meló volt vele és egy 10-esbe megállt!
2015. jún. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!