Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felni osztókörét honnan tudom...

Felni osztókörét honnan tudom meg?

Figyelt kérdés
Rá van írva valahol? Mit keressek, és hol?

2015. máj. 17. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A belsejében benne szokott lenni pl 4x100, 5x112 stb
2015. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
keresgéltem, nincs ráírva, végül rákerestem, hogy kell megmérni, és megmértem.
2015. máj. 17. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Okoskám,elég lett volna ha beírod az autód típusát + felni szót a keresőbe.. :D
2015. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Jó, de ha van egy felnije, amiről nem tudja, hogy jó-e az autójára akkor hiába fog guglizni :D
2015. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tudtam, hogy milyen felni kell az autómhoz ezért beírtam a keresőbe én is, hogy Lovas Szekér gyári felni. Kijöttek hirdetések, fórumok. Ott leírták az osztókört, ET számot, agyméretet és így már tudtam keresni.
2015. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
De csóri kérdezőnek van egy felnije és nem tudja milyen az osztóköre :D
2015. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. nem csóri

2. okoskámnak, aki nem túl okos: eladó felnim van, tudom, milyen autóról. de mivel nem gyári, így nem egyértelmű. természetesen azzal kezdtem, hogy rákerestem. így kiderült, hogy 4x98-as és 4x100-as is jó rá, más-más típusú csavarral. az autó új (nekem) ráadásul első autó, első felni, első eladás. így fejből nem tudtam, milyen van rajta, mert az eladásnál ez nem téma, meg iratokban sincs benne. így nem csak 1 féle lehetett rajta. okoska...

2015. máj. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!