Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmányirodába kell majd...

Okmányirodába kell majd bemennem a jogsiért? Mennyi idő alatt készül így el h nem postás hozza?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi idő alatt.
2015. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van hatszázezer kérdés erről. Mindegyik jogsi Pesten készül. A Visegrádi utcában lévő központba naponta szállítanak ki elkészült iratokat. Ott akár másnapra, vagy harmadnapra elkészülhet. A határidő ott is 30 nap, természetesen.

S minél kisebb forgalmú vidéki irodába mégy annál nagyobb esélyed van arra, hogy a 30 nap tényleg annyi lesz.

Első kiadásnál az iratok még egy külön kört is futnak, ezért két héten belül esélytelen, hogy megkapd.

2015. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne esélytelen, ha postán másfél- 2 hét alatt kapta meg haverom,barátnőm? Mivel be kell mennem és nem postázzák akkor valószínűleg előbb lesz mivel a posta még + 3-4 nap... sztem!!!!
2015. máj. 18. 10:19
 4/8 anonim válasza:
Nekem anno nagy szerencsém volt. Kedden voltam okmányirodában, s már azon a héten pénteken a postás hozta is! :)
2015. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első kiadás volt az a másfél-két hét? Akkor csoda történt.
2015. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elkészülni ugyan annyi idő alatt készül el. Nagy átlagban 2 hét, nekem is annyi volt, ismerőseimnek is. Persze vannak akik hamarabb, vannak akik később kapják, de ezek ritkábbak (főleg az ,hogy előbb).

Ha már min. 17 évet tudtál várni a jogsira, akkor ez a pár hét már semmiség. Utána szabad vagy.

2015. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Április 13.-án voltunk az okmányirodában a párommal mindketten jogsit csináltatni. Az enyém első, az övé kategóriabővítés. Én postán kaptam, 24.e délutánra a kezemben volt. Ő pedig csak 29-én kapta az sms-t hogy mehet érte. Az okmányirodában is mondták, hogy postán előbb küldik, mivel az okmányirodákba nem egyesével viszik, hanem megvárják, míg összegyűlik egy pár kártya, és csak akkor küldik le. Ha pedig postán kéred, akkor Pestről egyenesen neked küldik.


Szóval tévedés, hogy postán később ér ki.

2015. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden okmányirodában megfelelő tájékoztatást adnak a határidőkről és a kézhezvétel lehetőségeiről(is)


a kérdezőt is tájékoztatták, sőt megkérdezték, hogy SMS-t vagy emilt küldjenek, ha nem postán kéri.

2015. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!