Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera 2001 1.5. Mi a...

Nissan Almera 2001 1.5. Mi a véleményetek róla? Jó választas lenne?

Figyelt kérdés
Ami érdekelne,hogy jó e a fogyasztàsa,es valakinek van ötlete hogy 90km/h felett miert razkódik be az eleje kicsit?olvastam motorhibáról.de ismerőstől veszem aki allitja hogy nem lehet mivel ő vette bontottan,es keves km volt abban a motorban amit beszerelt.jo a motorja.Ha tud valaki véleményezze nekem ezt a tipust,mert nagyon bizonytalan vagyok.koszi!
2015. máj. 19. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga az autó jó, ez már nem rohad úgy, mint az előző széria, biztonságos, keveset fogyaszt, megbízható.Viszont az a rázkódás nagyon gáz, vidd el márkaszervízbe hibafeltárásra+átvizsgálásra, és ott megmondják, mi baja, és mennyibe fog kerülni.Ezután döntesz, hogy megéri-e megvenni, vagy nem.
2015. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekunk van egy a csaladban, jo auto, megbizhato,csak kicsit lomha...
2015. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segítseget!!!! :)
2015. máj. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!