Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítsen valaki hozzáértő mi...

Segítsen valaki hozzáértő mi lehet a baj? Kawasaki KMX 97' évjáratú endúró motor üresben, vagy sebességben behúzott kuplunggal üzemel, de amikor elindulnék vele úgy fullad le, mint amikor megszakad a gyújtás.

Figyelt kérdés
A probléma random (mindig a legjobbkor, 4sávos kereszteződés stb :D ) jelentkezik, viszont pont ugyan ilyen hirtelen múlik el. Kicsit jár a motor és bamm megint működik. Valaki húzzon ki a bajból és orvosolja a problémámat!

2015. máj. 20. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyertya jó? Hézaga is? Gyertyapipa? Kábel?
2015. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem melléírni, van egy gyújtásmegszakító kapcsoló, amit a kitámasztó nyom meg, ha elszakad a rugója. Arra is gyanakodtam már, hogy az lehet a gond hogy testel a kábele, de nem jött be sajnos, mert a csatlakozók széthúzása után is fulladás van.
2015. máj. 20. 15:56
 3/8 A kérdező kommentje:
minden jó, üresbe felpörög 10-11 ezret simán, sebességbe is ugyanúgy, de amint elkezdem kiengedni a kuplungot egyből halál..
2015. máj. 20. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Karburátort is érdemes lenne egy tisztítókúrának alávetni.
2015. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha karburációs baj lenne akkor nem pörögne üresbe, illetve húzott kuplungal bármely sebességbe sem. Ahogy engedek a kuplungon 2 milimétert annyi volt a gyújtásom mintha nyomtam volna egy vészleállítót
2015. máj. 21. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy tutira karbibaj, de ha szegény a keverék akkor terhelést nem bírja a motor, de üresben ettől még ki tud pörögni. Eredményes hibavadászatot!
2015. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaa nem tudtam hogy igy erted, bocsi :) az lehet, hogy egyszer jo egyszer rossz a karbi, valami kopas, vagy fars miatt?
2015. máj. 23. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
FaLs is simán lehet, de ha nagyon darabosan csinálja, mintha kapcsolót kapcsolgatnál akkor az valami elektromos gebasz lesz.
2015. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!