Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy használt szélvédőt, ha én...

Varesz88 kérdése:

Egy használt szélvédőt, ha én viszem, mennyiért raknak be?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 17:27
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Nekem 18-ért cseréltek szélvédőt, de benne volt a 10 000 forintos vadonatúj szélvédő ára is amit ők adtak. Ez Mo-no belül Csongrád megyében volt.
2015. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csk én vagyok ilyen sóher hogy sokallom azt a 8 ezer ft-ot?? Olyan 2-3 ezret szuámoltam hogy berakják, bontott szélvédő 6 ezer ft-ért, azért az durva lenne ha többe kerülne a beszerelés mint a szélvédő...
2015. máj. 21. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan drága az. Ha ragasztott üveg, akkor kell egy fél tubus szélvédő ragasztó, kb 1000 Ft. Ezen kívül 2 ember kb 1 órás munkája. Ki kell vágni a régi szélvédőt, teljesen eltávolítani a maradék ragasztót. Sőt, ha bontott szélvédőt veszel, valószínű, hogy arról is le kell szedni a ragasztót, mert a bontósok nem arról híresek, hogy beszerelhető állapotban adják át az alkatrészeket.


Ha gumicsíkos szélvédőd van, és viszel gumit is, kb fele annyiért megcsinálják szerintem.

2015. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dörmögő ***** válasza:
Ahogyan írták kell hozzá minimum fél tubus ragasztó. Plusz két ember munkadíja. Ezeken felül nálam ennyiért házhoz is jöttek, nem kellett elvinnem a kocsit és várni amíg megköt a ragasztó. Meg azt se felejtsük el hogy vállalnak rá garanciát is.
2015. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2000 évjáratú fiat puntom van, akit megkérdeztem azt mondta hogy 10 ezerért berakja, ha viszek szélvédőt, ha ő adja a szélvédőt is akkor 24 ezer, nem tudom, nekem ez nagyon drágának tűnik.
2015. máj. 22. 07:43
 6/6 Dörmögő ***** válasza:
Kérdés hogy mennyiért kapsz szélvédőt. Meg hogyha használt szélvédő akkor milyen? Szét kell nézni más üvegeseknél is. Tapasztalatom szerint sokfelé 8-10 000-ért akciózzák az üvegeket, persze csak akkor ha velük rakatod be. Keress neten cégeket, e-mailben érdeklődj rá az árra.
2015. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!