Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ZSÌR ÙJ Piaggio...

ZSÌR ÙJ Piaggio Liberty miért fullad le mindig?

Figyelt kérdés
4 napja vettem a fent említett 50 ccm es robogót. Hazahoztam, járattam és mikor elindulok alig van ereje, majd 10 km/h után megkapja magát s hirtelen begyorsul. Sokszor van az, hogy elinditom, megyek vele 2-300 m t 10-20 km/h val lefullad magától, pedig nem húzom a gázt ha erzem hogy fulladozik, s farosban necces így menni, pláne forgalomban. (120 km rel vettem most van 172 nél)

2015. máj. 20. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha zsír új akkor bejáratós hallótál már róla?
2015. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, hallottam.

amúgy egy gyertyacsere, karburator pucolás, és enyhén magasabb alapjárat megoldotta.

2015. máj. 23. 13:50
 3/3 Esprimo Mobile válasza:
Lehet csak alapjàrat àllítàs volt a baja (hosszúnyelû csillag csavarhúzóval, sisaktartó aljàba van 2 kerek juk ott kis ügyeséggel hozzàférsz a csavarjàhoz) . Nekem 50 4t van de 2006-os. Néhàny havonta újra kell àllítani , nàlam is úgy màszik el hogy az automata szivató lekapcsol, elindulok és az elsô keresztezôdésbe leàll aztàn ahogy jobban bemelegszik megbízhatóbb lessz. Ienkor ülés felnyit , kicsit àllítok rajta és pàr hónapig okés, magasra nemszabad àllítani az alapjàratot mert akkor dörzsöli a kuplungot mikor àlsz. Gyertyàt nemhiszem hogy indokolt új motornàl cserélni ,ne dobd ki a régit. Én eredetit akartam venni bele de 7000-ft-ot sokaltam érte de az olcsóbb kicsit màsabb hôértékûvel is jó. Nemtudod hàny km utàn kell szíjat görgôt cserélni? Én hasznàltan vettem a motort , le is cseréltem a biztonsàg kedvéért de nemtudom hàny km utàn kellene ujra.
2016. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!