Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megolvadnak a helyzetjelző...

Sonterlaci kérdése:

Megolvadnak a helyzetjelző ledek a kocsimban, milyen távolsági izzót tegyek bele ami nem annyira forró és 60 wattos?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
2001-es skoda octavia és nem is tudom milyen foglalatú izzó kell bele, csak a helyzetjelzőket cseréltem ki, de ezek meg megolvadnak ha mellette felkapcsolom a rendes lámpát.
2015. máj. 20. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell neked itt diszkó tuningolni.....főleg ilyen rendkívül minőségi cuccal.....a kék helyzetjelzőtől már senki nem ájul el......szóval jobb ha visszateszed a gyárit
2015. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a helyzetjelzőt sem cserélheted le LED-re!

Az eredeti -üvegbúrás- helyzetjelző bírja a hőt!

2015. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kék, hanem fehér teljesen 6000K színhőmérsékletű kb, a gyári hagyományos izzók is megvannak azt rakom be majd műszakin, am nem gagyik amiket vettem pl rendszámtáblánál gyönyörűen működik.
2015. máj. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!