Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan személyt keresek akinek...

Olyan személyt keresek akinek Peugaet 306 hdi kocsija van, Sajnos nekem hiányzik róla az egyik EGR-szelep de már pótoltam és nem tudom, hogyan kell a vákum csöveket össze dugdosni. Hol találok róla ilyen fotót?

Figyelt kérdés

#Peugaet 306 hdi
2015. máj. 21. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Sógoromnak van ilyen autója és ott is elég sokat szenvedtünk a vákum csövekkel. Ő is EGR szelepeket cserélt bár neki úgy tudom megvolt mindegyik. Mi nem nagyon mertünk vele tökölni nehogy nagyobb bajt csináljunk, akkor hívtunk át egy szerelőt aki 5 perc alatt megcsinálta. Mondta hogy valami spéci technikája van ennek meg is mutatta de el is felejtettük. Meg mondta hogy neten youtuben találni ezer videót az ilyen szerelésekről ahol megmutatják hogy kell le meg vissza szerelni ezeket.
2015. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!