Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakó kocsimhoz szeretnék...

Túramotoros kérdése:

Lakó kocsimhoz szeretnék venni elő sátrat knaus 320 sunshin. A sátor mennyire birja a napot és az esőt, esetleg télen úgy hagyhatom?

Figyelt kérdés

Mikor nem utazunk a hegyi telkemen hétvégi ház szerepet kap a lakó kocsi és ha folyamatosan felállítva állna a sátor akkor mennyit bírna ki szerintetek?

4.5méter hosszú a lakókocsi és a hozzá kapható elő sátrak kb 3méterre fedik az elejét szóval pakolni meg stb lenne hely bőven csak nem tudom hogy a látszólag erős anyag mit bírhat???



#lakóautó #elősátor
2015. máj. 21. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a folyamatos használatot nem bírná, nem erre vannak tervezve. Télen meg a hó alatt összerogyna az egész. Az mellett nem is olyan olcsó egy ilyen elősátor. Esetleg egy plusz takaróponyvával lehetne megnövelni az élettartamát, de ha telepített lakókocsiról van szó, akkor jobb lenne egy könnyűszerkezetes tetőt építeni az egész fölé.
2015. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lakókocsizom pár éve.

A nyári esőt, szelet, napot simán bírja, erre találták ki.

Hóban nem teszteltem, olyankor nem használom.

Amúgy, nem egy nagy dolog megerősíteni egy elősátrat. Vasalat kapható hozzá pl.

Leásva a sátor alját, és rendesen kifeszítve, az itthoni viharokat simán bírja.

Én egy tónál használom 6 éve a kb 20 éves sátrat, és sem beázás, sem törés nem volt, csak akkor ha rosszul állítottam fel.

2015. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2015. máj. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!