Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cr 250-ről lenne szó...

Honda cr 250-ről lenne szó levettük a membránt és lenyúltam a főtengely sonkáhozés olaj féleség volt rajta+ benzin szaga volt, a sonkán szabad olajszerűségnek lenni?

Figyelt kérdés
Valaki azmondta hogy szimeringes a motrom, de megnéztem az olajszint megvan, a motor melegen eggyáltalán nem füstöl.
2015. máj. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván a benzinben lévő olajból lehet maradvány a főtengely sonkán is. Ha nem jár hülyén alapjáraton a motor és nem füstöl melegen, akkor nem szimeringes.
2015. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az nem baj ha keverék olaj maradvány igaz? tökéletes alapjárat van rajta. Melegen nem füstöl kb 10üzemórája volt szimering csere, mert a fogaskerék + a távtartó el volt köszörülve, valahogy meg lett csinálva hogy rendesen illeszkedjen. Aztán most kicsit bepánikoltam hogy megint szimeringes lett. viszont váltó olajam zöld, és ez az olaj nagyon halvány volt lehet hogy tényleg a keverék olaj+ benzin volt rajt a sonkán.
2015. máj. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!