Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megcsinálom az 'A' korlátoz...

Ha megcsinálom az 'A' korlátozottat később ha a nagy'A'-t akarom megkapni ugyanúgy újra kell vizsgázni mindenből?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem
2015. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen, kivéve ha egy éven belül különbözeti vizsgát teszel.
2015. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, és A korlátozottat már nem csinálj, mert megszűnt!

Felváltotta az A2...

2015. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Amúgy arra gondoltam. (azt hittem ugyanaz)


Olvastam egy ilyen az "A"-nál, hogy "20 éves kortól bejegyezhető, amennyiben már rendelkezik legalább 2 éves “A2″ kategóriás gyakorlatta" Nekem ebből jött az, hogy nem kell. (autós iskolánál van kiírva ahol motorra is van lehetőség) De pl.: "A1" el mi a helyzet ilyenkor? Azzal is van ilyen lehetőség?

Meg amit írtál, hogy kell az miből áll?

2015. máj. 23. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az A2 és az A korlátozott nem ugyanaz, leginkább azért, mert az A2 35kW, míg a korlátozott csak 25kW-ig volt jó.


Az hogy bejegyezhető, nem azt jelenti, hogy automatikusan megkapod! Csak egy kedvezmény, annak akinek van A2-je, mert a két éves gyakorlattal nem kell kivárni a 24 éves kort a korlátlanhoz.

Az A1 nem számít bele a korlátlanba. Annál is tehetsz különbözeti vizsgát, akkor ha egy éven belül csinálod a kettőt. Pl. 17 évesen levizsgázol A1-re, aztán 18 évesen megcsinálod az A2-t. Ilyenkor nem kell KRESZ vizsga ha egy éven belül van az előző.

Ezt még akkor tudod kijhasználni, ha 23 évesen csinálod az A2-t és 24 évesen az A korlátlant. Egyébként semmi értelme.

2015. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!