Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 hidegen és meleg...

Szécsényi Norbert kérdése:

Simson s50 hidegen és meleg sem pörög ki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy simson s50 em. Az a gond hogy nem akar ki pörögni az istenért sem. Vettem bele új hengert,dugót, gyűrű, csapszeg, tű görgő,főtengely, szimering, csapágy, komplett gyújtás, gyertyát, fúvókát. És ezeket beleraktam és még mindig nem megy. Max gázon van neki az alapjarat. Elengedem a gázt és egyből leáll. De ha leveszem a karbi és a levegoszuro közötti gumit akkor egyből ki pörög. Ez mitől lehet? Ezzel járok melozni és jó lenne ha menne.
2015. máj. 22. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kevés neki a levegő? Egy tisztességes karbi beállítás sem ártana. Ha nem értesz hozzá, akkor vidd szerelőhöz.
2015. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond. Már volt szerelőnèl is. De mondta hogy hozzam el.mert egyszerűen nem tudja hogy mi a baja. Már mondta hogy másik karbival is probalta de nem megy. Azt mondta hogy ilyennel meg nem találkozott hogy ne tudná meg csinálni.
2015. máj. 23. 06:02
 3/10 anonim válasza:
Haveromnak ugyan ez van kb,ő szívatóval tud csak menni,azaz szívatón van neki.Szerintem a levegő állító csavar lesz a gond,vagy nem kap elég üzemanyagot,nekem ez volt amikor ráraktam a sportlégszűrőt,ugye kell állítani akkor benzint,alapjáratot,levegőcsavart.Én ezeket beállítottam jó.Ha nem ez a gond,akkor a gyújtással lesz a gond.
2015. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a kipu van full tele korommal,és megfullad az egész szerkezet.
2015. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem cseréltél. A levegőszűrőt. Pedig elvileg azt nem kéne, csak kimosni időközönként, de a tiéd az már halálosan el van tömődve.
2015. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most indítottam be. Hidegen ki pörög és amint be melegszik utána csinálja a fesztivált. Kipufogót most égettem ki. Vettem bele egy másik legszüröt de remenytelen.
2015. máj. 23. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb egy rovátkával a súbertűt.
2015. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen karbi van rajta? Mekkora fúvókákkal csinálod?
2015. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen a gyertyakép egy kis melegítés után?
2015. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom 16n. De úgy néz ki hogy megy a kicsike. Van vagy 3 gyertya most per pill nem tudom meg mondani hogy milyen van benne. Ma szét húztam a blokkot és a gyújtás felőli szimeringen a rugó le esett. Vissza raktam és most minden rendben van vele. Mindenre gondoltam de erre nem. Már mérgembe szedtem szét. Köszönöm mindenkinek aki segitett.
2015. máj. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!