Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még megvenni egy...

Megéri még megvenni egy 1998-as évjáratú autót 190. 000 km-rel?

Figyelt kérdés
Egy audiról van szó, személyesen nem láttam, de jó műszaki állapotot írnak, a képeken is szép. Ja és kb 600-700 ezer mátyásomba fájna :)

2015. máj. 22. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy jót írnak. Mert be akarnak palizni. Nézz meg 10 autót mielőtt döntesz. Amúgy én 200ezerrel vettem (valódival, nem tekert) 2 autót is. Az első 400ezerig ment, a mostanival eddig 70ezret mentem úgy hogy csak kopóalkatrészt cseréltünk. Szóval ha nem tekert, akkor nem sok a 190. De márkától is függ. Egy trabant pl. nem megy el annyit.:)
2015. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Van két Yarisom. Az egyik 2003-as 83.000 km-el, a másik (dízel) 2006-os 435e km-el. Szóval ki lehet fogni mindkét végletet. El kell vinni átvizsgálásra, az kb. "10 (pisztolyorrú) mátyásodba fájna".
2015. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Jót mond róla az eladó? És még a képeken is szép? Akkor tuti jó biznisz!!!
2015. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

1. Csak dízelt ne.

2. Egy rakás dolgot kell megnézni rajta, vagy megnézetni, mielőtt megvennéd.

3. Ha nagy szerencséd van, akkor pár tízezer kilométerig még nem kell teljes motor generál, de kezdj el kuporgatni rá.

2015. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg valós az a km állás akkor lehet jó vétel, bár én nem hiszem, hogy csak annyi van abban.
2015. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éppen be van járatva akkor :)

Bár valószinüleg tekerve van, akkor is megéri, mert rengeteget birnak ezek. Elmész leteszteled és ha minden ok vele, akkor vedd meg.

2015. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki úgy indul neki, hogy biztos átverés ha valaki éppen azt vallja be, hogy jó állapotú az autó => az inkább új autót vegyen (aztán lehet, hogy az is sérült volt a szállítás során, csak nem mondja el a kereskedő). Ha azt írják, hogy szép állapot, akkor pesszimista esetben is 50% esély van arra, hogy túloz, 50% pedig arra, hogy tényleg szép állapotban van. Soha nem tudod meg, ha nem mész el és nem nézed meg.
2015. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!