Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbehozatal Dubaiból?

Autóbehozatal Dubaiból?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy kb. mennyi az adó és a szállítási költség Dubaiból? Ott is kilowatt szerint emelkedik az adó az autókra? Esetleg valaki tudna mellékelni egy linket is a költségekről?

2015. máj. 23. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Megihletett az a riport amiben bemutatták, hogy Dubaiban elhagyott luxus autókkal vannak tele a garázsok és út szélek, amelyeket az adóhatóság elől tulajdonosok hagytak ott? Gondolod, hogy te kimész és behozol egyet Magyarországra? Ha jól emlékszem a fókuszban volt ez a riport és még azt is elmondták, hogy némelyikben még a kulcsot is benne hagyták és a Dubai emberek már unják kerülgetni a luxus autókat. :D Eltaláltam? Persze megoldható..... Álmodban... :D
2015. máj. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kuwaitból próbáltunk hozni ingyen autót...de csak próbáltunk.

nem úgy van az, ahogy móricka képzeli..


Bérelsz itt egy kamiont, elmész vele oda, az út szélén felhúzol egyet a platóra, aztán jöttök. na?

2015. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, tudtommal, azokat nem is lehet onnan kihozni. Lehet találni ott autókat, amiket áron alul adnak, ismerősöm is kint tanul és ezt alátámasztotta. Azért vagyok kíváncsi a költségekre, mert akkor elgondolkoznék egy autó behozatalán.

#2: Bővebben el tudnád magyarázni mi volt a gond?

2015. máj. 23. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Arrafelé hiába elhagyatott az az autó, tolvajnak néznek. Nem véletlenül állnak ugyanott az autók, ahol hagyták őket. Ha elkapnak minimum levágják a kezedet szó szerint. Ha nincs szerencséd, akkor a fejedet. Ha szerencséd van, akkor csak agyonlőnek tettenérés közben. Megéri?
2015. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most én tettem fel rosszul a kérdést? Nem az ott elhagyatott autókat akarom behozni, hanem ott MEGVENNI az autót és azt behozatni... Nem bolondultam meg, hogy ingyen, lopott autót papírok nélkul elhozzak.
2015. máj. 23. 19:15
 6/8 anonim válasza:

Keress egy angolul jól tudó ismerőst!

Itt tudsz autót vásárolni Dubai-ból.

[link]

2018. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Pl. Toyota Camry


[link]

2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is Dubai autó importon gondolkozom.

Van azóta valaki akinek sikerült?

Ha igen leírna, hogy hogyan sikerült milyen céggel?

Köszi előre is.

2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!