Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es supermotoval autopalyan...

50-es supermotoval autopalyan nagyon megbuntetnenek?

Figyelt kérdés
Az autopalyan a minimalis 60km/h tudom tartani sot,( vegulis nem egy robogo, hanem supermoto de akkkor is 50es) csak ugye nincs rendszamom es seged motorkerekparral a maximalis sebesseg aa 40km/h lehet, mennyire tudjak ezt a rendorok, mennyire buntethetnek esetleg valami komolyabb kovetkezmenye lehet-e a dolognak.

2015. máj. 23. 07:48
 1/9 Zzzoli ***** válasza:
Mivel az autópálya díjköteles, a matricát meg rendszámra kapod.... :-)
2015. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az tudom de matricat csak a kamerak nezik vagy a rendorok is, mondjuk ha latjak hogy nincs rendszamom akkor egybol kiallitanak?
2015. máj. 23. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs rendszám, nem fizettél matricát, segédmotorral hajtottál autópályára aminek a tervezési sebessége maximum 45 km/h, tehát nem felel meg a 60 km/h minimumnak (akkor sem ha tudja). Ha elkapnak, akkor olyan százezres szabálysértési bírság lesz.
2015. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy Cobra 11-et küldenének rád, csak akkor lenne gondod ha van rendőrautó a pályán és ki is szúr téged.
2015. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszi szepen a segitseget meg akkor meggondolom max azt mondom veletlen jottem fel. :D
2015. máj. 23. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem azon gondolkodnék,hogy utánam jön-e a rendőr(99%,hogy igen),hanem azon,hogy valaki átmegy rajtad 130-cal.Ne akard a szabályokat megkerülni egy 12 éves logikájával,hanem törekedj a biztonságos közlekedésre.Én is motorozok(ha épp nem autóban ülök),de nagyon felelőtlennek tartom ezt a magatartást,és sajnos az ilyen gondolkodású emberek miatt,mint amilyen te vagy,néz rossz szemmel a motorosokra az emberek nagy része.
2015. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver, a külső sávban a kamionok 80-nal tépnek (legalább).Szóval nem az a kérdés, hogy elüt-e egy kamion, hanem az, hogy mikor.Egyébként felhajtásnál felvesz a kamera, holtbiztos, hogy a következőnél várni fog egy rendőrautó.Menj inkább sima úton a települések közt, ott is ált. 90 a határ, az is nagyon necces lesz, mert anyit tartósan biztos nem megy a géped, de ott kisebb eséllyel lesz baleseted, mint a pályán.
2015. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen 60 a minimum. De a közlekedők nagyrésze duplasebességgel fog elmenni melletted. Simán elüthet valaki. És meg is büntetnek mint az állat
2015. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"max azt mondom veletlen jottem fel. :D"


Ezért én - ha még vigyorogsz is - a helyszínen elvenném a jogsidat. A feljelentésbe pedig csak bekerülne pár érdekesség kezdve a közúti veszélyeztetéssel, aztán az előadó majd eldönti...

2015. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!