Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autónak hirtelen...

Benzines autónak hirtelen megnőtt a hangja, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 16 éves benzines Hondám 210 ezer km-el. Alapvetően jó kis autó, karban van tartva, évi 18 ezer körül megyek vele és ez alatt csak néhány kopóalkatrészt kell rendszeresen cserélni, ezeket ki is szoktam cseréltetni mindig.

Egy ideje észrevettem, hogy mintha intenzív gázadásoknál kicsit hangosabb lenne, mint régen. Aztán kicsit múlt az idő, most már minden gázadásnál kifejezett hangos, de alapjáraton a hangja változatlan.

Teljesítmény csökkenést, fogyasztásváltozást nem tapasztaltam! Jövő héten elviszem szerelőhöz, de addig is kíváncsi lennék, hogy nagyjából mi lehet a baj? Én így elsőre a kipufogóra tippelnék. Valakinek van más tippje?


2015. máj. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kicsit mélyebb,sportosabb lett a hangja akkor lehet kirohadt kicsit a kipufogó...
2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:
Ott kezd a hiba feltárásáht hogy hallgatózol a hang forrását keresve ;)
2015. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kata kata ***** válasza:
Járó motornál fogd be a kipufogó végét.Hallani és látni fogod hol lyukas a rendszer.
2015. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!