Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatok nekem?...

Milyen autót ajánlatok nekem? 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja kaptam meg a jogosítványom,így kezdő vezető vagyok. Egy olyan autót szeretnék amit könnyű hajtani,nem túl nagy,egy kezdő lány vezetőnek jó,dizájnban pedig inkább kicsit sportosabb. Árban pedig körülbelül 4500-5000 euró a plafon használtan :)

Eddig az Opel Corsa-n és a Ford Fiesta-n gondolkoztunk.



2015. máj. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opel Corsa jó :)
2015. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lányom is így gondolkodott, aztán találtunk egy 2005-ös automata szwiftet.


Azóta ki sem lehet vakarni a kocsiból..nem fullad le, nem cikizik a haverok, és megy mint a szél.


Vegyél te is valamilyen márkát automata változatban. Nem bánod meg.

2015. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 petizacc ***** válasza:

Persze, vegyen automatát, hogy az életbe ne tanulja meg normálisan kezelni a kuplungot...


A felsoroltak közé még említeném a Fiat Puntot.

2015. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Opel Vectra, vagy BMW320d :)
2015. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Golf 4 1.6
2015. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Fiat Punto tetszik :)

Opel Vectra, vagy BMW320d - hát ezek nem éppen kicsi autók,bár a cél gondolom pont ez volt.. :)

Esetleg még Peugeot 307 vagy pedig pontosabban az Opel Corsa D?

2015. máj. 23. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, akkor egyértelműen az Opel. Esetleg egy Corolla? [link]
2015. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bevezették az ájrót? Ja hogy már automatikusan az EU-ban gondolkozunk autót venni. 1.5m ft körül van választék bőven JÓ autókból a Kárpátok közt is. Tetszik tudni, már több autóhozással foglalkozó ismerősöm is leállt ezzel az üzlettel, mert se nem olcsóbb, se nem jobb autókat nem tudnak már hozni. Visszatértek inkább a régi szakmához, az autószereléshez. Nem érte meg nekik már, igaz hogy ők tényleg normális autókat hoztak be, nem úgy mint az átverésre sz*rokat hozó nepperek. Regadó+illeték+behozatal költségei. Bármelyik Suzuki, vagy Toyota jó lesz vaktában, csak ne egye a rozsda.
2015. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem is az volt a cél, hogy kicsit legyen.

Ebben elfér minden. :)

2015. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vajdaságban élek,azért írtam euróban. Nálunk jobban szeretnek euróban beszélni ilyen összegeknél :)
2015. máj. 23. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!