Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha virago 250 kb.2 éve...

Mentos kérdése:

Yamaha virago 250 kb.2 éve nem volt beindítva, szét van szedve a szivocsonk és a karburátor mert elrohadt ott valami, de a tulaj azt mondja, ha kifizetem a motort, akkor összeszereli, így érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Tesz bele új akksit, fris vizsgát csinál rá és akkor adja oda,400 000 Forintot kér abba benne van mindaz, amit leírtam, alkudni is lehetne kb. 350ig megérné vagy kockázatos megvennem ha "elvileg" megcsinálja?

2015. máj. 24. 14:31
 1/3 kata kata ***** válasza:
Előre ne adj egy fillért sem! Csinálja meg a saját pénzéből ha elakarja adni.
2015. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én esetleg előleget adnék neki de azt se sokat, max. 50 ezret, de azt is csak rendesen lepapírozva! Az elővásárlási szerződésen fel kell tüntetni, hogy milyen munkákat végez el, és mikori a határidő, ha ilyen sunyi, akkor még az eredetiség vizsgálatot is csinálja meg, nehogy utólag szívj vele!


Bár még így is meggondolandó.

2015. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, 400-ért már szép állapotúak vannak a HAHU-n, még műszaki is van rajtuk:

[link]

2015. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!