Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800 ezer forint körül milyen...

Presy kérdése:

800 ezer forint körül milyen kombi kocsit ajánlottok?

Figyelt kérdés
Leginkább 2002-es ford mondeokat nézegetem tdci 2.0 motorral de passat is szóba jött tdi a pdti-től valamiért tartok, francia kocsit és olaszt nem akarok lehetőleg felszerelt és jó megjelenésü legyen :) tippeket várok:D előre is köszi

2015. máj. 25. 22:41
 1/8 jackson666 ***** válasza:
55%
Wartburg
2015. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Opel astra
2015. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tartanék a TDCItől is. Az első éveken voltak velük problémát, ráadásul a Modeok nem véletlenül mennek vas árban. 800-ért én nem vágnék bele egy 2.0TDCIébe.


Az Mk3 is hajlamos rohadni, bár már nem annyira, mint az elődök.

2015. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni:Passat 1.9 Tdi 110 lóerővel.

A Ford tdci-től én jobban tartanék mint egy pdtdi-től.

A pd egyébként nem annyira rossz, mint amilyen a híre. A 2.0 pdtdi az rossz, ahogy van. Ezeknek a motoroknak köszönhető a pdtdi rossz megítélése. Az 1.9-es sokkal megbízhatóbb, azonban pd-s Passatot 1 millió Forint fölött nézegetnék.

A Passatnsk a testvére az Audi A4 Avant, érdemes azokat is megnézni.

2015. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

800.000 ért jó dízel Passatot sem kapsz, még Golf IV kombit is nehezen.

Az meg elég fals információ, hogy a (PD)TDI rosszabb mint a TDCI.


Isuzu dízel Astra G

2015. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy rosszabb, de én jobban félnék tőle. Ha Common Rail, akkor JTD (sok autóba rakták) vagy HDI. Ezekkel van a legkevesebb baj.

800 ezerért van Passat, ha külföldi papírokkal veszi az ember és honosítja.

Egy ismerősöm most szeretné eladni az övét,700 ezerért. Nem makulátlan kívülről ( kezd lemattulni, a tetőről dobja a lakkot) de szerkezetileg egyben van.

2015. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha a franciaktol félsz,és a németek tul dragak,akkor miért nem nézel körül kicsit a japan markak között!

Én nem biztos,hogy ragaszkodnék a dizel motorhoz!

2015. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Passat jó 1.9 TDI ha találsz ennyiért, de ha megbízhatóbb és olcsóbban fenntartható kell akkor vagy egy Toyota Avensis, vagy Opel Astra G 1.9 CDTI vagy 1.6 16v benzines változat. Bár a Passat 1.9 TDI motorja sem egy elromlós fajta.
2015. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!