Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enkei és Rays Volk Racing...

Enkei és Rays Volk Racing felnit ki forgalmazza Magyarországon, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nézd meg a google-ben és hasonló bejegyzések kíméljenek, mert már néztem. Gyártó honlapját is néztem és semmi infó.

Egy céget találtam de az csak az Enkei Izumo felnit árulja.



#felni #Enkei #Rays Volk Racing alufelni
2015. máj. 26. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor ebay. Vagy érdemes nagyobb, több felni márkát forgalmazó cégeknél érdeklődni.

Vagy keleti cuccokra specializálódott tuning cégeknél. Én német vonalon vagy így konkrét nevet nem nagyon tudok

2015. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gondoltam ebayre is, de nem nagyon bízok benne, meg mivel nem tudom leellenőrizni, hogy amit rendelek az tuti rámegy-e az autóra nem szívesen lutriznék.
2015. máj. 26. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A felni összes paraméterét meg lehet tudni előre. Még a szomszédból sme tudnék úgy felnit venni, hogy nem vagyok tisztában az összes releváns mérettel, és nem ellenőrzöm, hogy felmegy-e a kocsira gond nélkül minden tekintetben
2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!