Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet Suzuki Swift II-be...

Hogy lehet Suzuki Swift II-be hangszórókat szerelni és milyen mérettel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a többi autónál.. De ha ennyire nem értesz hozzá mindenképpen vidd autóelektronikai szerelőhöz, de ha pl. a Media Markt-ba veszed meg ott be is szerelik.. Hátul az épülete hátuljánál van egy garázs és ott becsöngetsz lerakod a kocsit meg a cuccot amit OTT vettél bele és nemtom mennyiért belerakják
2010. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hááttt.. nekem régi swiftem van, és kb mindent lehet bele tenni ami csak belefér, de ez a beszerelős móka necces, mert vettem 2 ovál MNC-t a kalaptartóba 7ezerért, 5ért akarták betenni, jót nevettem, mondja az eladó hogy akkor nincs garancia, mondom oké próbáljuk ki h jó-e és ha igen, akkor elviszem.
2010. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazán arra gondoltam volna, hogy van-e gyári előkészítés, vannak-e alapból hangszórók-kábelek, kell-e beépítő keret hozzájuk, milyen méret való bele.
2010. febr. 26. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
az ajtókban van neki helye, és be is van vezetékelve, de hogy hanyas hangszóró kell azt nem tudom, talán 10 centis..., és általában kell neki egy műanyag keret is, de az nem biztos h mindig szükséges
2010. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!