Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rosszul záródó ajtók miatt...

Rosszul záródó ajtók miatt előfordulhat hogy nem indul az autó?

Figyelt kérdés
Van amikor úgy kell az ajtót bezárni hogy kézzel az ajtó becsapása előtt. Már az anyós ülésnél is szórakozik néha ajtó. Ez egy 98-as suzuki. És gyakran nem indul be az autó vagy nehezen. Ez mitől lehet?

2015. máj. 28. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Az én kocsim is max elindulás után pofázik, hogy csukjam be az ajtót, de olyan gondot nem okozhat, hogy nem indul a motor.


Egy 98-as Suzuki esetén még jelzés se valószínű, hogy van.


Ott valami más gond van.


Önindító

Motor probléma

Egyéb elektromos gond.


az se mind1, hogy egyáltalán próbálkozik e az indítással, tehát "nyekereg" az önindító. (lényegében egy elektromos motor megforgatja a motort amíg be nem robban és megy "magától")


Ha teljesen süket, az is mást jelent, az is ha teljesen rendesen megy az önindító, csak épp nincs siker, stb.


az is, hogy csak hidegen nem indul, vagy melegen se...

2015. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Kamukérdés, egy suzukin soha semmi nem romlik el.


Komolyra fordítva, nincs összefüggés szerintem sem.

2015. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát édesapa..nekemis 98'-as Swiftem van..

És tudod mi romlott el? Az ablaktörlőlapát gumija.

Ugyanis én magam cserélek olajat-gyertyákat szíjakat mindent,ajtóknak olaj mielőtt kizárom magam,nemvárom meg amíg rá leszek utalva valami fillérvadász szerelőre mert ha már megvan a baj aztmond amit akar,egy választásod van fizetsz mint a katonatiszt.

2015. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy 98-as suzukinál sok minden okozhatja, hogy nem indul, de az ajtó speciel nem.
2015. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

98-as suzuki esetében maximum egy lámpajelet kapsz a rosszul bezárt ajtóról.

Különben anyósülés esetében nem erőltetném a zár megjavítását.

/ha kinyílik menet közben, hát...../ :)

2015. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!